UNITED HEADZ OF METAL TOUR - MORAVIAN FALL 2011


Přátelé, je tady další pokračování UHOM TOUR, tentokrát s masivní zahraniční účastí kapel.

Poprvé se v České republice představí italská mašina READY, SET, FALL!, polští zabijáci FINAL SACRIFICE, přijedou i dobře známí a oblíbení APOSTATE, ruská metalová smršť z Prahy, fanoušky HC potěší slovenští MADCULT a nebudou chybět ani pořadatelé celé tour, olomoučtí HAZYDECAY a SUNSET TRAIL.

Celá tour ma 4 zastávky, Uherské Hradiště, Brno, Olomouc a Jeseník a my se nemůžeme dočkat, až Vám předvedeme, co dokážou tyhle bandy na podiu.
Přijďte nás všechny podpořit a pořádně si zablbnout na nejlepší poprázdninové klubové akci!!!!!!!!!!!!!

informaceMyšlenka uspořádat podzimní UNITED HEADZ OF METAL Tour se zrodila po úspěšném dubnovém koncertě v olomouckém S-klubu, jehož hlavní hvězdou byla světová HC kapela Cataract (SUI).

Díky novým kontaktům a nabitým zkušenostem se organizátoři (členové kapel Hazydecay a Sunset Trail) rozhodli, že na podzim uspořádají koncertní šňůru po ČR za účasti silných, zejména zahraničních kapel.

Vystupující:

READY, SET, FALL! (IT) - hardcore/metal

http://www.myspace.com/readysetfallmusic

Pětice muzikantů z italského města Genova kombinuje melodický metal s death-corovými pasážemi, vše zabaleno do nekompromisně moderního zvuku. Tato kapela šokovala na začátku roku svým prvním oficiálním klipem na singl „Skyscrapers“. Zpracováním klipu a zejména hudbou se ihned zařadili mezi kapely, které se derou do popředí mezinárodní metalové scény.
Jejich první klip má nyní téměř půl milionu zhlédnutí!
Před necelým měsícem tato kapela vydala velmi očekávané 5 písňové EP s názvem „Burried alive“, ze kterého byl vybrán singl „Burried alive“ a posléze natočen videoklip na stejnou píseň. Tento klip během několika dní zhlédlo 100.000 fanoušků a EP samotné katapultuje tuto kapelu do popředí evropské metalové scény.


APOSTATE (RUS/CZ) - math/metal

www.bandzone.cz/apostate

Mladí muzikanti původem z Ruska již ukázali moravskému publiku, jak se hraje moderní metal. Díky jejich vynikajícímu EP Seaborne (2011) si získali velký respekt na mezinárodní úrovni a momentálně jsou na svém prvním velkém turné, na kterém navštíví kluby v Polsku, Ukrajině, Bělorusku, ČR, Slovensku a Německu.

HAZYDECAY (CZ) - metal/hardcore

www.hazydecay.com

Naprostá špička české hudební scény hrající na úrovni zahraničních profesionálních kapel. Hazydecay si za mnoho let koncertování po celé ČR a v zahraničí vytvořili hojnou fanouškovskou základnu. Jejich fanoušci si nikdy nenechají ujít výbornou show, kterou doprovází pravý hudební "typhoon".

SUNSET TRAIL (CZ) - nu-core

www.bandzone.cz/sunsettrail

Olomoucká kapela po změně v sestavě na sobě tvrdě zapracovala a dělá vše proto, aby se dostala mezi českou špičku a do budoucna plánuje expanzi i do zahraničí. Již nyní ale sklízejí úspěchy a pro jejich živelnou show se stávají vyhledávanou koncertní kapelou.

FINAL SACRIFICE (PL) - deathcore

http://www.facebook.com/finalsacrifice

Polská mašinérie hrající moderní metal řízlý death-corem se představí poprvé v ČR.

MADCULT (SK) - hardcore/alternative

www.bandzone.cz/madcult

Kapela ze Slovenska si se svým energickým alternative-hardcorem podmanila již velké množství fanoušků v SR i v ČR.DATA + KLUBY:

7.9. UHERSKÉ HRADIŠTĚ – KLUB MÍR/ start 18:00/ vstup: 150,- Kč

8.9. BRNO – KLUB MELODKA/ start 18:00/ vstup: 150,- Kč

9.9. OLOMOUC – S-CUBE (ex S-KLUB)/ start 18:00/ vstup: 150,- Kč

10.9. JESENÍK – MUSIC MINIFEST SMRŤÁK/ start 15:00/ vstup: 200,- Kč